Účastníci - Elbsandsteinbouldercup 23. - 25.08.2019 / Burg Hohnstein

Přejít na obsah
Registrace
registrovaných Účastníci
Soutěž jednotlivců

Kruegel, Felicitas
Coeler, Matthias
Händler, Kaja
Elter, Jon
Böhm, Richard
Langer, Ruben
Schönherr, Albert
Gilbrich, Kai
Fiedler, Lennart
Voigt, Götz
Scheerer, Peter
Lerch, Thorben
Hahn, Maja
Walter, Daniel
Neumann, Jonas
Unglaub, Jasmin
Thömel, Floria
Scharschmidt, Lutz
Ellger, Felix
Bullmann, Joerg
Seidel, Manja
Kutzki, Calle
Friebe, Martin
Richter, Sebastian
Kilias, David
Nölle, David
Birke, Nora
Endt, Micha
Huke, Andreas
Tempel, Felicia
Glasewald, Wanda
Frank, Salome
Kruegel, Felicitas
Jentsch, Thomas
Reimer, Martin
Höhle, Max
Scholz, Richard
Hörnig, Oskar
Meißner, Julius
Zink, Philipp
Götze, Philipp
Stadler, Till
Gentzsch, Paul
Schallert, Christine
Hofmann, Jakob
Schmidt, Jana
Jeliga, Marek
Winter, Julia
Kerber, Felix
Winkler, Philipp
Janssen, Simone
Kießler, Maximilian
Fiedler, Alexander
Treptow, Johannes
Schöne, Karl
Böhme, Aurelius
Herold, Uli
Bohm, Flo
Bähr, Jonathan
Busch, Pepe
Witt, Ronja
Winkler, Lorenz
Oehler, Sarah
Arlt, Marie
Dahl, Alexander
Engelhardt, Filip
Socha, Ondřej
Stiehler, Edgar
Schön, Meike
Hamker, Klara
Heerwald, Sebastian
Borowka, Karsten
Probst, Dominique
Siewert, Annika
Wehner, Hannah
Wehner, Ayoka
John, Katharina
Vogel, Lilly
Schneider, Richard
Schneider, Steffen
Hamker, Max
Hamker, Fred
Liebe, Sven
Schönherr, Sabine
Perlhofer, Lena
Frenzel, Luzie
Perlhofer, Johanna
Schön, Nils
Köhler, Sebastian
Walther, Tom
Maul, Felix
Maul, Lisa
Gäbel, Gunter
Oertel, Peter
Krause, Julia
Bartsch, Nils
Berthold, Renée
Kindermann, Katja
Busch, Lena
Kuttner, Scott
Liebschner, Therese
Kindermann, Jannik
Sauer, Tom
Jung, Paola
Dörffel, Annika
Dörffel, Claudia
Köhler, Silvio
Wende, Janine
Brux, Stefan
Baude, Felix
Engel, Mirco
Messow, Ulrike
Henning, Martin
Schwieger, Mandy
Radecker, Julian
Peemüller, Franka
Berger, Kim
Kögler, Robert
Berger, Lara
Berger, Sarah-Michelle
Sperling, Max
Hahn, Robert
Rockel, Bia
Pilz, Dana
Scholze, Dirk
Fricke, Johanna
Buckup, Maximilian
Crasser, Markus
Freitag, Jürgen
Wehner, Frank
Maul, Julia
Maahs, Marian
Marsel, Marc
Matthes, Melanie
Leupold, Stefan
Däter, Simon
Gebauer, Lisa
Peter, Kira
Schaudinnus, Anna
Neuber, Daniel
Steinmann, Marco
Rjeschni, Mario
Opitz, Nina
Maass, Mika
Träupmann, Ida
Maass, Malte
Thämelt, Eric


Soutěž týmů

Steinpilze
Schoki und Spaß
Stets bemüht
Bergkatzen
Tabatas
"Swag"Liners
Die Invaliden
Magdeburger Morgengrauen
Nutella mit Butter
Krampf im Bizeps
Sieglinde und ihre Daltons
Bizeps Trizeps
Angsthasen
B2C
Grünerpropeller
Unterbier
ImPoSand
Alte Herren
Die Muskeltiere
Die Vollprofis


Dětským parcours

Strohbach, Lorena
Lerch, Thorben
Maul, Enola
Maul, Janko
Jäger, Jano Franz
Scholich, Marie
Návrat na obsah